Ni lag frå Nordfjord, ti lag frå Sunnfjord og fem frå Sogn er påmelde.

Etter enda serie skal avdelingsvinnarane spele ein enkel serie om KM – tittelen i 6. divisjon 2020.

– Vi trekker oppsettet og datoane for kampane blir 24., 28., og 30. oktober. To av dei tre avdelingsvinnarane rykker opp i 5. divisjon 2021, opplyser NFF Sogn og Fjordane.

Slik blir kampane spelt:

Avdeling 1:

Runde Dato Tid Heimelag Bortelag Bane
1 18.08.2020 19.00 Balestrand Fanaråk Kreklingen stadion 11 ar
1 18.08.2020 19.00 Kaupanger 2 Hafslo Kaupanger Idrettspark hovudbane 11 ar
2 25.08.2020 19.00 Hafslo Balestrand Hafslo stadion
2 25.08.2020 19.00 Fanaråk Årdal 2 Skjolden stadion
3 01.09.2020 19.00 Kaupanger 2 Fanaråk Kaupanger Idrettspark hovudbane 11 ar
3 01.09.2020 19.00 Balestrand Årdal 2 Kreklingen stadion 11 ar
4 08.09.2020 18.30 Fanaråk Hafslo Skjolden stadion
4 08.09.2020 19.00 Årdal 2 Kaupanger 2 Cuba stadion
5 15.09.2020 19.00 Kaupanger 2 Balestrand Kaupanger Idrettspark hovudbane 11 ar
5 15.09.2020 19.00 Hafslo Årdal 2 Hafslo stadion
6 22.09.2020 18.00 Fanaråk Balestrand Skjolden stadion
6 22.09.2020 19.00 Hafslo Kaupanger 2 Hafslo stadion
7 29.09.2020 18.00 Årdal 2 Fanaråk Cuba stadion
7 29.09.2020 19.00 Balestrand Hafslo Kreklingen stadion 11 ar
8 06.10.2020 17.30 Fanaråk Kaupanger 2 Skjolden stadion
8 06.10.2020 19.00 Årdal 2 Balestrand Jotun kunstgras
9 13.10.2020 19.00 Kaupanger 2 Årdal 2 Kaupanger Idrettspark hovudbane 11 ar
9 13.10.2020 19.00 Hafslo Fanaråk Hafslo stadion
10 20.10.2020 19.00 Årdal 2 Hafslo Jotun kunstgras
10 20.10.2020 19.00 Balestrand Kaupanger 2 Kreklingen stadion 11 ar

Avdeling 2:

Runde Dato Tid Heimelang Bortelag Bane
1 18.08.2020 19.00 Eikefjord Dale 2 Eikefjord kunstgras 11 ar
1 18.08.2020 19.00 Askvoll/Holmedal Gaular Hilvang 11 ar
1 18.08.2020 19.00 Førde 3 Anga Hafstadparken 1
1 18.08.2020 19.00 Høyang 2 Tambarskjelvar Sletta kunstgras
1 18.08.2020 19.00 Tempo Hyllestad Florø kunstgras 11 ar
2 25.08.2020 19.00 Hyllestad Eikefjord Hyllestad idrettsanlegg
2 25.08.2020 19.00 Dale 2 Høyang 2 Dingemoen idrettspark 11 ar
2 25.08.2020 19.00 Gaular Førde 3 Sande stadion 11 ar
2 25.08.2020 19.00 Anga Tempo Hafstadparken 2
2 25.08.2020 19.00 Tambarskjelvar Askvoll/Holmedal Naustdal stadion
3 01.09.2020 19.00 Eikefjord Anga Eikefjord kunstgras 11 ar
3 01.09.2020 19.00 Askvoll/Holmedal Høyang 2 Hilvang 11 ar
3 01.09.2020 19.00 Tempo Gaular Florø kunstgras 11 ar
3 01.09.2020 19.00 Førde 3 Tambarskjelvar Hafstadparken 1
3 01.09.2020 19.00 Dale 2 Hyllestad Dingemoen idrettspark 11 ar
4 08.09.2020 18.30 Askvoll/Holmedal Dale 2 Hilvang 11 ar
4 08.09.2020 19.00 Gaular Eikefjord Sande stadion 11 ar
4 08.09.2020 19.00 Tambarskjelvar Tempo Naustdal stadion
4 08.09.2020 19.00 Høyang 2 Førde 3 Sletta kunstgras
4 08.09.2020 19.00 Anga Hyllestad Hafstadparken 2
5 15.09.2020 19.00 Tempo Høyang 2 Florø kunstgras 11 ar
5 15.09.2020 19.00 Førde 3 Askvoll/Holmedal Hafstadparken 1
5 15.09.2020 19.00 Hyllestad Gaular Hyllestad idrettsanlegg
5 15.09.2020 19.00 Dale 2 Anga Dingemoen idrettspark 11 ar
5 15.09.2020 19.00 Eikefjord Tambarskjelvar Eikefjord kunstgras 11 ar
6 22.09.2020 19.00 Førde 3 Dale 2 Hafstadparken 1
6 22.09.2020 19.00 Høyang 2 Eikefjord Sletta kunstgras
6 22.09.2020 19.00 Tambarskjelvar Hyllestad Naustdal stadion
6 22.09.2020 19.00 Gaular Anga Sande stadion 11 ar
6 22.09.2020 19.00 Askvoll/Holmedal Tempo Skuleidrettsplassen
7 29.09.2020 19.00 Tempo Førde 3 Florø kunstgras 11 ar
7 29.09.2020 19.00 Eikefjord Askvoll/Holmedal Eikefjord kunstgras 11 ar
7 29.09.2020 19.00 Hyllestad Høyang 2 Hyllestad idrettsanlegg
7 29.09.2020 19.00 Anga Tambarskjelvar Hafstadparken 2
7 29.09.2020 19.00 Dale 2 Gaular Dingemoen idrettspark 11 ar
8 06.10.2020 19.00 Førde 3 Eikefjord Hafstadparken 1
8 06.10.2020 19.00 Askvoll/Holmedal Hyllestad Skuleidrettsplassen
8 06.10.2020 19.00 Høyang 2 Anga Sletta kunstgras
8 06.10.2020 19.00 Tempo Dale 2 Florø kunstgras 11 ar
8 06.10.2020 19.00 Tambarskjelvar Gaular Naustdal stadion
9 13.10.2020 19.00 Eikefjord Tempo Eikefjord kunstgras 11 ar
9 13.10.2020 19.00 Gaular Høyang 2 Sande stadion 11 ar
9 13.10.2020 19.00 Hyllestad Førde 3 Hyllestad idrettsanlegg
9 13.10.2020 19.00 Dale 2 Tambarskjelvar Dingemoen idrettspark 11 ar
9 13.10.2020 19.00 Anga Askvoll/Holmedal Hafstadparken 2

Avdeling 3:

Runde Dato Tid Heimelag Bortelag Bane
1 18.08.2020 19.00 Vikane Hyen Innvik stadion
1 18.08.2020 19.00 Oppstryn Hornindal Lund stadion
1 18.08.2020 19.00 Flatraket Breimsbygda/Jølster 2 Naustteigen stadion 11 ar
1 18.08.2020 19.00 Haugen Måløy 2 Klenkarberget stadion
2 25.08.2020 19.00 Måløy 2 Svelgen/Bremanger 2 Skavøypoll Stadion
2 25.08.2020 19.00 Hornindal Flatraket Hornindal stadion
2 25.08.2020 19.00 Breimsbygda/Jølster 2 Haugen Byrkjelo stadion 11 ar
2 25.08.2020 19.00 Hyen Oppstryn Hyen sentralidrettsanlegg
3 01.09.2020 19.00 Oppstryn Vikane Lund stadion
3 01.09.2020 19.00 Haugen Hornindal Klenkarberget stadion
3 01.09.2020 19.00 Flatraket Hyen Naustteigen stadion 11 ar
3 01.09.2020 19.00 Svelgen/Bremanger 2 Breimsbygda/Jølster 2 Svelgen stadion
4 08.09.2020 18.30 Vikane Flatraket Innvik stadion
4 08.09.2020 19.00 Hyen Haugen Hyen sentralidrettsanlegg
4 08.09.2020 19.00 Hornindal Svelgen/Bremanger 2 Hornindal stadion
4 08.09.2020 19.00 Breimsbygda/Jølster 2 Måløy 2 Reed Stadion 11 ar
5 15.09.2020 18.00 Flatraket Oppstryn Naustteigen stadion 11 ar
5 15.09.2020 18.00 Haugen Vikane Klenkarberget stadion
5 15.09.2020 19.00 Svelgen/Bremanger 2 Hyen Svelgen stadion
5 15.09.2020 19.00 Måløy 2 Hornindal Skavøypoll Stadion
6 22.09.2020 18.00 Oppstryn Haugen Lund stadion
6 22.09.2020 19.00 Hornindal Breimsbygda/Jølster 2 Hornindal stadion
6 22.09.2020 19.00 Hyen Måløy 2 Hyen sentralidrettsanlegg
6 22.09.2020 19.00 Vikane Svelgen/Bremanger 2 Innvik stadion
7 29.09.2020 17.30 Haugen Flatraket Klenkarberget stadion
7 29.09.2020 19.00 Breimsbygda/Jølster 2 Hyen Reed Stadion 11 ar
7 29.09.2020 19.00 Svelgen/Bremanger 2 Oppstryn Svelgen stadion
7 29.09.2020 19.00 Måløy 2 Vikane Skavøypoll Stadion
8 06.10.2020 17.30 Vikane Breimsbygda/Jølster 2 Innvik stadion
8 06.10.2020 18.00 Flatraket Svelgen/Bremanger 2 Naustteigen stadion 11 ar
8 06.10.2020 18.00 Oppstryn Måløy 2 Lund stadion
8 06.10.2020 19.00 Hyen Hornindal Hyen sentralidrettsanlegg
9 13.10.2020 19.00 Svelgen/Bremanger 2 Haugen Svelgen stadion
9 13.10.2020 19.00 Hornindal Vikane Hornindal stadion
9 13.10.2020 19.00 Måløy 2 Flatraket Skavøypoll Stadion
9 13.10.2020 19.00 Breimsbygda/Jølster 2 Oppstryn Reed Stadion 11 ar