Gå til sidens hovedinnhold

SYMJING Sunnfjord Open

Artikkelen er over 13 år gammel

SYMJING

Sunnfjord Open

27.- 28. september. Førde.

400m fri, damer:

Klasse 91: 1. Ann-Merete Risøy, Eid 5.18,59, 2. Anni Sofie Geithus, Førde 5.37,75.

Klasse 94: 1. Mari Sørstrand Æsøy, Florø 5.11,75, 2. Kristin Vegsund Klungreseth, Aalesund 5.33,00, 3. Thea Øvrebotten, Førde 5.58,72.

Klasse 96:1. Selma Johanne Andreassen, Florø 5.47,81.

Klasse 97: 1. Ingrid Vereide Dvergsdal, Florø 6.02,69.

400m fri, herrar:

Klasse 92: 1. Åsmund Karlsen, Eid 4.25,93.

Klasse 93:1. Hans Kristian Andersen, Florø 4.17,72.

50m bryst, damer:

Klasse 91: 1. Sandra Åland Ullaland, Eid 38,56.

Klasse 93:1. Katrine Ask, Svelgen 46,06.

Klasse 94: 1. Ingeborg Laache, Førde 41,06, 2. Kristin Stubhaug, Førde 45,25, 3. Sunniva Naustdal, Førde 47,03, 4. Elisabeth Mundal, Svelgen 47,06, 5. Rikka Kjelkenes, Svelgen 49,22.

Klasse 95: 1. Pernille Berntsen, Førde 38,69, 2. Silje Mari Geithus, Førde 58,97.

Klasse 96:1. Nora Caroline Teigene, Svelgen 47,82, 2. Martine K. Vindfjell, Eid 50,12.

Klasse 97:1. Sølvi Indrevær, Florø 52,37, 2. Rebekka Blix, Svelgen 1.08,12, 3. Anika Oostenbrink, Svelgen 1.13,03.

Klasse 98: Elisabeth Vindfjell, Eid 53,75.

50m bryst, herrar:

Klasse 91: 1. Torstein Ask, Svelgen 36,00, Klasse 92 1. Marius Hauge, Førde 34,32, 2. Mads Masdal, Førde 42,81.

Klasse 93: 1. Hans Kristian Andersen, Florø 30,81, 2. Skjalg Olafsson, Florø 37,25, 3. Jan Lucas Førde, Svelgen 42,84.

Klasse 95: 1. Øystein Riksheim Østvik, Førde 39,59, 2. Even Vereide Dvergsdal, Florø 42,88.

Klasse 96: 1. Johannes Hauge, Førde 47,35.

Klasse 97: 1. Matias Gulestøl, Svelgen 48,94, 2. Vegard Strandos, Svelgen 58,62.

Klasse 98: Teis Malterud, Førde 48,94, Sivert Veset, Florø 47,88.

100m rygg, damer:

Klasse 91: 1. Sandra Åland Ullaland, Eid 1.20,06, 2. Ann-Merete Risøy, Eid 1.20,41.

Klasse 94: 1. Gunn Iren Indrevær, Florø 1.17,57, 2. Rikka Kjelkenes, Svelgen 1.24,81, 3. Thea Øvrebotten, Førde 1.28,22.

Klasse 95: 1. Silje Mari Geithus, Førde 1.45,40.

Klasse 96: 1. Selma Johanne Andreassen, Florø 1.32,38.

100m rygg, herrar:

Klasse 92: 1. Simen Andreassen, Florø 1.04,50, 2. Åsmund Karlsen, Eid 1.08,31, 3. Mads Masdal, Førde 1.30,32.

Klasse 93: 1. Marcus Teigene, Svelgen 1.15,34.

Klasse 97: 1. Matias Gulestøl, Svelgen 1.35,41.

100m fri, damer:

Klasse 91: 1. Ann-Merete Risøy, Eid 1.11,97.

Klasse 93: 1. Katrine Ask, Svelgen 1.18,65.

Klasse 94: 1. Ingeborg Laache, Førde 1.07,88, 2. Mari Sørstrand Æsøy, Florø 1.09,87, 3. Kristin Vegsund Klungreseth, Aalesund 1.10,15, 4. Gunn Iren Indrevær, Florø 1.13,00, 5. Kristin Stubhaug, Førde 1.14,53, 6. Thea Øvrebotten, Førde 1.22,04, 7. Elisabeth Mundal, Svelgen 1.23,28.

Klasse 95: 1. Pernille Berntsen, Førde 1.08,28, 2. Silje Mari Geithus, Førde 1.41,56.

Klasse 96: 1. Selma Johanne Andreassen, Florø 1.14,16, 2. Nora Caroline Teigene, Svelgen 1.19,69, 3. Martine K. Vindfjell, Eid 1.37,65.

Klasse 97: 1. Sølvi Indrevær, Florø 1.16,97, 2. Ingrid Vereide Dvergsdal, Florø 1.22,03, 3. Madelen Smørdal, Eid 1.34,59, 4. Rebekka Blix, Svelgen 1.46,06.

Klasse 98: Elisabeth Vindfjell, Eid 1.40,90.

100m fri, herrar:

Klasse 91: 1. Torstein Ask, Svelgen 1.01,81.

Klasse 92: 1. Åsmund Karlsen, Eid 56,81, 2. Marius Hauge, Førde 1.01,81, 3. Mads Masdal, Førde 1.09,07.

Klasse 93: 1. Marcus Teigene, Svelgen 1.03,28, 2. Skjalg Olafsson, Florø 1.04,78, 3. Jan Lucas Førde, Svelgen 1.16,62, Klasse 95 1. Øystein Riksheim Østvik, Førde 1.09,71.

Klasse 96: 1. Johannes Hauge, Førde 1.22,37, Klasse 97 1. Matias Gulestøl, Svelgen 1.23,06, 2. Mathias Eikås, Florø 1.36,69, 3. Vegard Strandos, Svelgen 1.43,29.

Klasse 98: Teis Malterud, Førde 1.25,03, Sivert Veset, Florø 1.22,50.

100m butterfly, damer:

Klasse 91: 1. Sandra Åland Ullaland, Eid 1.17,65, Klasse 94 1. Gunn Iren Indrevær, Florø 1.21,62, 2. Elisabeth Mundal, Svelgen 1.35,28.

Klasse 97: 1. Ingrid Vereide Dvergsdal, Florø 1.45,41.

100m butterfly, herrar:

Klasse 91: 1. Torstein Ask, Svelgen 1.14,75.

Klasse 92: 1. Simen Andreassen, Florø 1.03,68, 2. Åsmund Karlsen, Eid 1.07,06, 3. Marius Hauge, Førde 1.11,59.

50m rygg, damer:

Klasse 91: 1. Sandra Åland Ullaland, Eid 37,31, 2. Ann-Merete Risøy, Eid 39,69, 3. Anni Sofie Geithus, Førde 41,75.

Klasse 94: 1. Gunn Iren Indrevær, Florø 35,69, 2. Ingeborg Laache, Førde 36,65, 3. Rikka Kjelkenes, Svelgen 40,31, 4. Thea Øvrebotten, Førde 42,50.

Klasse 95: 1. Silje Mari Geithus, Førde 50,46, Klasse 96 1. Nora Caroline Teigene, Svelgen 40,91, 2. Martine K. Vindfjell, Eid 52,00.

Klasse 97: 1. Sølvi Indrevær, Florø 44,22, 2. Madelen Smørdal, Eid 49,63, 3. Rebekka Blix, Svelgen 55,25, 4. Anika Oostenbrink, Svelgen 1.12,12.

Klasse 98: Elisabeth Vindfjell, Eid 55,50.

50m rygg, herrar:

Klasse 92: 1. Åsmund Karlsen, Eid 31,22, 2. Mads Masdal, Førde 42,15.

Klasse 93: 1. Skjalg Olafsson, Florø 33,75, 2. Marcus Teigene, Svelgen 33,96.

Klasse 98: Teis Malterud, Førde 49,78, Sivert Veset, Florø 48,44.

200m bryst, damer:

Klasse 94: 1. Kristin Stubhaug, Førde 3.30,22.

Klasse 95: 1. Pernille Berntsen, Førde 3.21,94.

Klasse 96: 1. Selma Johanne Andreassen, Florø 3.31,75.

Klasse 97: 1. Sølvi Indrevær, Florø 4.14,37.

200m bryst, herrar:

Klasse 93: 1. Hans Kristian Andersen, Florø 2.22,91.

Klasse 95: 1. Øystein Riksheim Østvik, Førde 3.20,97.

Klasse 96: 1. Johannes Hauge, Førde 3.46,88.

Klasse 97: 1. Matias Gulestøl, Svelgen 3.53,32, 2. Vegard Strandos, Svelgen 4.33,94.

Klasse 98: Teis Malterud, Førde 3.41,75, Sivert Veset, Florø 3.48,59.

200m fri, damer:

Klasse 91: 1. Ann-Merete Risøy, Eid 2.34,25.

Klasse 93: 1. Katrine Ask, Svelgen 2.52,03.

Klasse 94: 1. Kristin Vegsund Klungreseth, Aalesund 2.28,06, 2. Mari Sørstrand Æsøy, Florø 2.28,59, 3. Gunn Iren Indrevær, Florø 2.40,03, 4. Kristin Stubhaug, Førde 2.45,78, 5. Thea Øvrebotten, Førde 2.58,22.

Klasse 96: 1. Selma Johanne Andreassen, Florø 2.54,12.

200m fri, herrar:

Klasse 92: 1. Simen Andreassen, Florø 2.16,04, 2. Marius Hauge, Førde 2.18,50.

Klasse 93: 1. Hans Kristian Andersen, Florø 2.03,53, 2. Skjalg Olafsson, Florø 2.25,34.

Klasse 95: 1. Øystein Riksheim Østvik, Førde 2.38,85.

Klasse 97: 1. Matias Gulestøl, Svelgen 3.15,53.

Klasse 98: Sivert Veset, Florø 3.01,10.

4*50m fri, damer:

Klasse 98: 1. Førde, 2.11,38, 2. Florø 2.14,09, 3. Svelgen 2.25,78, 4. Eid 2.27,87.

4*50m fri, herrar:

Klasse 98: 1. Florø 1.57,46, 2. Svelgen 2.07,19, 3. Førde 2.11,47.

100m individuell medley, damer:

Klasse 91: 1. Sandra Åland Ullaland, Eid 1.16,59, 2. Ann-Merete Risøy, Eid 1.23,00, 3. Anni Sofie Geithus, Førde 1.27,81.

Klasse 93: 1. Katrine Ask, Svelgen 1.30,97.

Klasse 94: 1. Kristin Vegsund Klungreseth, Aalesund 1.19,25, 2. Rikka Kjelkenes, Svelgen 1.29,35.

Klasse 95: 1. Pernille Berntsen, Førde 1.18,97, 2. Silje Mari Geithus, Førde 1.51,50.

Klasse 96: 1. Nora Caroline Teigene, Svelgen 1.31,87.

Klasse 97: 1. Sølvi Indrevær, Florø 1.32,93, 2. Ingrid Vereide Dvergsdal, Florø 1.37,15, 3. Rebekka Blix, Svelgen 2.06,93, 4. Anika Oostenbrink, Svelgen 2.37,22.

Klasse 98: Elisabeth Vindfjell, Eid 1.55,66.

100m individuell medley, herrar:

Klasse 89: 1. Olav Ommedal, Eid 1.11,03.

Klasse 92: 1. Simen Andreassen, Florø 1.06,94, 2. Daniel Ommedal, Eid 1.08,03, 3. Mads Masdal, Førde 1.24,06.

Klasse 93: 1. Hans Kristian Andersen, Florø 1.00,59, 2. Marcus Teigene, Svelgen 1.14,88.

Klasse 95: 1. Marius Bjørke, Eid 1.17,00.

Klasse 98: Sivert Veset, Florø 1.35,94.

50m butterfly, damer:

Klasse 91: 1. Sandra Åland Ullaland, Eid 33,44, 2. Ann-Merete Risøy, Eid 40,91.

Klasse 94: 1. Ingeborg Laache, Førde 35,37, 2. Gunn Iren Indrevær, Florø 37,19, 3. Mari Sørstrand Æsøy, Florø 37,53, 4. Elisabeth Mundal, Svelgen 39,78, 5. Kristin Stubhaug, Førde 41,87, 6. Thea Øvrebotten, Førde 46,40.

Klasse 96: 1. Selma Johanne Andreassen, Florø 43,91.

50m butterfly, herrar:

Klasse 90: 1. Mathias Sørstrand Æsøy, Florø 26,78.

Klasse 92: 1. Åsmund Karlsen, Eid 28,56, 2. Daniel Ommedal, Eid 30,97, 3. Marius Hauge, Førde 31,00, 4. Mads Masdal, Førde 40,26.

Klasse 93: 1. Skjalg Olafsson, Florø 32,18.

Klasse 95: 1. Øystein Riksheim Østvik, Førde 42,56.

Klasse 96: 1. Simen Halvorsen, Florø 36,72, 2. Johannes Hauge, Førde 47,41.

Klasse 98: Teis Malterud, Førde 50,94.

100m bryst, damer:

Klasse 91: 1. Sandra Åland Ullaland, Eid 1.24,81.

Klasse 93: 1. Katrine Ask, Svelgen 1.43,50.

Klasse 94: 1. Kristin Vegsund Klungreseth, Aalesund 1.28,22, 2. Kristin Stubhaug, Førde 1.37,47, 3. Elisabeth Mundal, Svelgen 1.44,13, 4. Rikka Kjelkenes, Svelgen 1.45,60, 5. Sunniva Naustdal, Førde 1.46,94.

Klasse 95: 1. Pernille Berntsen, Førde 1.28,25.

Klasse 96: 1. Selma Johanne Andreassen, Florø 1.43,29, 2. Nora Caroline Teigene, Svelgen 1.49,93, 3. Martine K. Vindfjell, Eid 1.52,28.

Klasse 97: 1. Madelen Smørdal, Eid 1.50,65, 2. Ingrid Vereide Dvergsdal, Florø 1.50,88.

Klasse 98: Elisabeth Vindfjell, Eid 2.02,84.

100m bryst, herrar:

Klasse 90: 1. Mathias Sørstrand Æsøy, Florø 1.10,88.

Klasse 92: 1. Daniel Ommedal, Eid 1.14,88, 2. Marius Hauge, Førde 1.16,41.

Klasse 93: 1. Hans Kristian Andersen, Florø 1.06,87, 2. Skjalg Olafsson, Florø 1.23,44, 3. Marcus Teigene, Svelgen 1.24,00, 4. Jan Lucas Førde, Svelgen 1.41,46.

Klasse 95: 1. Marius Bjørke, Eid 1.26,44, 2. Øystein Riksheim Østvik, Førde 1.29,84.

Klasse 96: 1. Simen Halvorsen, Florø 1.34,53, 2. Johannes Hauge, Førde 1.45,09.

Klasse 97: 1. Matias Gulestøl, Svelgen 1.52,53, 2. Vegard Strandos, Svelgen 2.01,00, 3. Mathias Eikås, Florø 2.05,32.

Klasse 98: Teis Malterud, Førde 1.45,28, Sivert Veset, Florø 1.45,56.

200m individuell medley, damer:

Klasse 91: 1. Sandra Åland Ullaland, Eid 2.54,72.

Klasse 94: 1. Ingeborg Laache, Førde 2.47,43, 2. Kristin Vegsund Klungreseth, Aalesund 2.50,22, 3. Kristin Stubhaug, Førde 3.14,93, 4. Elisabeth Mundal, Svelgen 3.17,53.

Klasse 95: 1. Pernille Berntsen, Førde 2.59,06.

200m individuell medley, herrar:

Klasse 92: 1. Daniel Ommedal, Eid 2.29,41.

Klasse 93: 1. Hans Kristian Andersen, Florø 2.14,31.

Klasse 95: 1. Marius Bjørke, Eid 2.46,31.

Klasse 96: 1. Johannes Hauge, Førde 3.29,69.

200m rygg, damer:

Klasse 94: 1. Gunn Iren Indrevær, Florø 2.45,78, 2. Rikka Kjelkenes, Svelgen 3.00,59, 3. Thea Øvrebotten, Førde 3.02,53.

Klasse 95: 1. Silje Mari Geithus, Førde 3.47,72.

Klasse 97: 1. Sølvi Indrevær, Florø 3.13,72, 2. Ingrid Vereide Dvergsdal, Florø 3.19,87.

200m rygg, herrar:

Klasse 89: 1. Olav Ommedal, Eid 2.27,63.

Klasse 92: 1. Simen Andreassen, Florø 2.19,16.

Klasse 95: 1. Even Vereide Dvergsdal, Florø 2.51,50.

50m fri, damer:

Klasse 91: 1. Ann-Merete Risøy, Eid 32,88, 2. Anni Sofie Geithus, Førde 34,12.

Klasse 93: 1. Katrine Ask, Svelgen 35,32.

Klasse 94: 1. Ingeborg Laache, Førde 30,20, 2. Kristin Vegsund Klungreseth, Aalesund 30,69, 3. Mari Sørstrand Æsøy, Florø 30,91, 4. Gunn Iren Indrevær, Florø 32,91, 5. Thea Øvrebotten, Førde 34,63, 6. Kristin Stubhaug, Førde 35,10, 7. Rikka Kjelkenes, Svelgen 36,78, 8. Elisabeth Mundal, Svelgen 37,75, 9. Sunniva Naustdal, Førde 47,10.

Klasse 95: 1. Pernille Berntsen, Førde 29,90, 2. Silje Mari Geithus, Førde 45,28.

Klasse 96: 1. Selma Johanne Andreassen, Florø 33,53, 2. Nora Caroline Teigene, Svelgen 35,88, 3. Martine K. Vindfjell, Eid 44,22.

Klasse 97: 1. Sølvi Indrevær, Florø 35,66, 2. Ingrid Vereide Dvergsdal, Florø 37,97, 3. Madelen Smørdal, Eid 39,75, 4. Rebekka Blix, Svelgen 45,13, 5. Anika Oostenbrink, Svelgen 1.03,22.

Klasse 98: Elisabeth Vindfjell, Eid 44,12.

50m fri, herrar:

Klasse 89: 1. Olav Ommedal, Eid 27,63.

Klasse 90: 1. Mathias Sørstrand Æsøy, Florø 24,31.

Klasse 92: 1. Åsmund Karlsen, Eid 26,55, 2. Daniel Ommedal, Eid 27,03, 3. Marius Hauge, Førde 27,94, 4. Mads Masdal, Førde 30,03.

Klasse 93: 1. Marcus Teigene, Svelgen 27,91, 2. Skjalg Olafsson, Florø 29,85, 3. Jan Lucas Førde, Svelgen 33,43.

Klasse 95: 1. Marius Bjørke, Eid 29,91, 2. Øystein Riksheim Østvik, Førde 32,97.

Klasse 96: 1. Simen Halvorsen, Florø 32,09, 2. Johannes Hauge, Førde 39,12.

Klasse 97: 1. Mathias Eikås, Florø 38,53, 2. Vegard Strandos, Svelgen 44,54.

Klasse 98: Teis Malterud, Førde 38,47, Sivert Veset, Florø 37,53.

4*50m lag medley, damer:

Klasse 98: 1. Florø 2.32,06, 2. Førde 2.32,68, 3. Svelgen 2.45,84, 4. Eid 2.49,60.

4*50m lag medley, herrar:

Klasse 98: 1. Florø 1.59,28, 2. Eid 2.03,63, 3. Førde 2.33,35.

100m fri, mixed:

Klasse 96:

Vebjørn Lyngstad, Førde 2.01,28, Fredrik Vingsnes, Førde 1.50,54.

50m bryst, mixed:

Klasse 95: Øyvind Masdal, Førde 1.01,78.

Klasse 96: Ole Masdal, Førde 59,25, Fredrik Vingsnes, Førde 54,04.

Klasse 98: Erlend Løvø, Førde 59,44, Marte Vingsnes, Førde 56,69.

Klasse 99: Vebjørn Lyngstad, Førde 1.08,72, Arne Morten Vilnes Øen, Førde 1.15,72.

50m rygg, mixed:

Klasse 98: Taline Vinjevoll Årdal, Førde IL 1.00,07.

Klasse 00: Anna R. Østvik, Førde 1.12,78.

25m bryst, mixed:

Klasse 95: Øyvind Masdal, Førde 28,82.

Klasse 96:Ole Masdal, Førde 25,31, Fredrik Vingsnes, Førde 24,47.

Klasse 98: Erlend Løvø, Førde 26,62, Marte Vingsnes, Førde 26,34, Taline Vinjevoll Årdal, Førde IL 30,81.

Klasse 99: Vebjørn Lyngstad, Førde 31,81.

Klasse 00: Anna R. Østvik, Førde 30,53.

100m bryst, mixed:

Klasse 96: Fredrik Vingsnes, Førde 1.59,00.

Klasse 98: Erlend Løvø, Førde 2.06,32.

Klasse 99: Arne Morten Vilnes Øen, Førde 2.51,50.

25m fri, mixed:

Klasse 95: Øyvind Masdal, Førde 20,04.

Klasse 96: Ole Masdal, Førde 18,47, Fredrik Vingsnes, Førde 22,78.

Klasse 98: Erlend Løvø, Førde 25,19, Marte Vingsnes, Førde 21,28.

Klasse 99: Arne Morten Vilnes Øen, Førde 28,03.

Klasse 00: Anna R. Østvik, Førde 25,53.

50m fri, mixed:

Klasse 95: Øyvind Masdal, Førde 42,60.

Klasse 96: Ole Masdal, Førde 44,03, Fredrik Vingsnes, Førde 49,72.

Klasse 98: Erlend Løvø, Førde 55,15, Marte Vingsnes, Førde 50,82.

Klasse 99: Arne Morten Vilnes Øen, Førde 58,88.

Klasse 00: Anna R. Østvik, Førde 1.02,57.

25m rygg, mixed:

Klasse 98: Erlend Løvø, Førde 28,84.

4*50m fri, mixed:

Klasse 98: Førde 4.44,09, Førde 3.29,19.