SKYTING Landsdelskrinsstemne bane

Artikkelen er over 13 år gammel
DEL

SKYTING

Landsdelskrinsstemne bane

Nyborg skyttarlag 9. - 10. juni:

Samlag kl. 3-5: 1. Nordfjord 383 2. Sogn Ytre 383. 3. Sunnfjord 2 381 . 4. Sunnfjord 1 381

Samlag veteran: 1. Sogn Ytre 391. 2. Nordfjord 388. 3. Sunnfjord 382.

Samlag R/ER/J: 1. Nordfjord 394. 2. Sunnfjord 392. 3. Sunnfjord 390p.

Normapokalen: Lars H Ese 344p

Beste kvinne: Mona Isene: 340p

Under 20 år: Roger Nesheim 336p

Medalje: Roger Nesheim, Hilde Haarstad, Hall Midthun, Hallgeir Ålvik og Janne Haugnes.

Meisterskap:

Klasse 3-5: 1. Ole Arild Aa, Hyen (5) 345, 2. Lars Hallvard Ese, Balestrand (5) 344, 3. Bertel Oddne Mjellem, Hyen (5) 342, 4. Martin Hamre, Indre Gloppen (5) 341, 5. Mona Isene, Førde (5) 340

V55: 1. Ola Loneland, Dale 341, 2. Oddvar Råsberg, Nesse 333, 3. Bjarne Sandvik, Knipenborg 333

Rekrutt: 1. Tor Erling Ulriksen, Florø 349, 2. Håkon Sætre, Haugen 349, 3. Marit Varlid, Hyllestad 345

Eldre rekrutt: 1. Lars Haugnes, Florø 350, 2. Ole Martin Erdal, Førde 350, 3. Kjetil Bøe Bjørgum, Aurland 349, 4. Nikolai Hyenes Kvellestad, Hyllestad 349

Junior: 1. Vegard Solhaug, Aurland 349, 2. Elisabeth Skudalsnes, Gaular 348, 3. Lars Holme, Hyen 347

V65: 1. Frode Grimelid, Førde 348, 2. Ludvig Indrebø, Farnes 347, 3. Peder Holme, Hyen 347

V73: 1. Gunnar Strømsnes, Florø 342, 2. Tor Zachariassen, Ålfoten 340, 3. Gerd Elvagjeng, Sogndal 334

Hovudskyting:

Klasse 1: 1. Inger Rise Hallset, Ålfoten 243

Klasse 2: 1. Siv Kristin L Yttri, Leikanger 237, 2. Bjørn Ingvar Oppedal, Oppedal/Brekke 235, 3. Rolf Daniel Midtun, Gula 231, 4. Margrethe Skåden, Gula 229, 5. Christian Årskaug, Oppedal/Brekke 227, 6. Sigurd Eggum, Hyllestad 224, 7. Trude Wergeland, Nyborg 221, 8. Andreas Ullebust, Førde 220, 9. Roy Haarstad, Gaular 211, 10. Bjarne Haugnes, Florø 211

Klasse 3: 1. Hall Midthun, Gula 237, 2. Hallgeir Aalvik, Florø 234, 3. Kåre Bjørkhaug, Lavikdal 232, 4. Ole Tom Nord, Eidsbygda 230, 5. Ørjan Aven, Førde 229, 6. Kjell Bjørgum, Aurland 228, 7. Ingeborg Knapstad, Eikefjord 227, 8. Harry Gram, Førde 226, 9. Anita Tormodset, Viksdalen 226, 10. Jan Helge Furre, Leikanger 226, 11. Halvard Gram, Førde 225, 12. Erlend Bjørlo, Eidsbygda 225, 13. Helge Ullebust, Førde 225, 14. Harald Mikalsen, Eidsbygda 224, 15. Lars Magnus Neverdal, Nyborg 224, 16. Magne Nesheim, Eidsbygda 223, 17. Andreas Røyrvik, Hyen 223, 18. Erling Dingsøyr, Vadheim 221, 19. Jon Tore Sætre, Haugen 220, 20. Nils Olav Øy, Leikanger 219, 21. Rune Bjørgum, Aurland 219, 22. Ole Jørgen Grytten, Holsen 211, 23. Susanne Paulsen, Gaular 210, 24. Ola Sørdal, Florø 208, 25. Helge Bakke, Nesse 176

Klasse 4: 1. Odd Arne Langedal, Florø 240, 2. Roger Nesheim, Eidsbygda 238, 3. Hilde Haarstad, Gaular 238, 4. Asbjørn Massnes, Oppedal/Brekke 235, 5. Olav Mundal, Fjærland 233, 6. Janne Humlestøl Njøs, Leikanger 233, 7. Tone Anette Espe, Leikanger 233, 8. Kai Nyhammer, Markane 233, 9. Jostein Koldingsnes, Nesse 232, 10. Harald Koldingsnes, Nesse 232, 11. Rune Virkesdal, Nyborg 232, 12. Jens Raunehaug, Sogndal 231, 13. Geir Lasse Espe, Haugen 230, 14. Janne Haugnes, Florø 230, 15. Anders Nydal, Holsen 230, 16. Alf Erik Røyrvik, Hyen 229, 17. Arild Wergeland, Oppedal/Brekke 228, 18. Jardar Følling, Viksdalen 228, 19. Atle Lunde, Fjærland 228, 20. Frode Solheim, Nyborg 228, 21. Bjørn Inge Espe, Haugen 227, 22. Roald Svoren, Bryggja 225, 23. Kjell Folkestad, Leikanger 224, 24. helge Årskaug, Oppedal/Brekke 217, 25. Per Roar Lillemo, Fjærland 193

Klasse 5: 1. Ole Arild Aa, Hyen 246, 2. Lars Hallvard Ese, Balestrand 244, 3. Martin Hamre, Indre Gloppen 243, 4. Bertel Oddne Mjellem, Hyen 242, 5. Bjarte Haugnes, Florø 241, 6. Mona Isene, Førde 241, 7. Jørgen Virkesdal, Nyborg 240, 8. Magnar Isene, Førde 240, 9. Jarle Tvinnereim, Markane 240, 10. Bernt Tore Inderøy, Hyllestad 239, 11. Jørn Njøs, Leikanger 237, 12. Bjarne Eriksen, Nordbygda 237, 13. Ove Sunde, Dale 237, 14. Erling Melvær, Florø 236, 15. Leiv Reksten, Nordbygda 236, 16. John Magnar Gjerland, Holsen 236, 17. Herman Erdal, Førde 236, 18. Svein Kåre Furre, Leikanger 235, 19. Arve Tefre, Førde 235, 20. Lars Elling Haugsvær, Oppedal/Brekke 234, 21. Atle Lotsberg, Nordbygda 233, 22. Eivind Yttri, Leikanger 232, 23. Per Ove Fossheim, Leikanger 232, 24. Rolf Holsen, Holsen 221

Klasse V55: 1. Oddvar Råsberg, Nesse 244, 2. Ola Loneland, Dale 244, 3. Egil Nyheim, Oppedal/Brekke 244, 4. Bjarne Sandvik, Knipenborg 242, 5. Svein Hoem, Stryn 239, 6. Kjell Ulvedal, Dale 239, 7. Jonn Skagen, Gaular 237, 8. Kristen Lotsberg, Nordbygda 232, 9. Arild Aldeholm, Florø 232, 10. John Stigedal, Hyllestad 228, 11. Ingvar Breidvik, Gula 218, 12. Gunnar Sværen, Balestrand 213

Rekrutt: 1. Håkon Sætre, Haugen 249, 2. Tor Erling Ulriksen, Florø 249, 3. Marit Varlid, Hyllestad 247, 4. Lovise Eiken, Hyllestad 246, 5. Alexander Virkesdal, Nyborg 246, 6. Erlend Eriksen, Nordbygda 240, 7. Mats Haugnes, Florø 239, 8. Robin Rambjørg, Nyborg 238, 9. Arnhild Eiken, Hyllestad 237, 10. Kristin Molland, Nyborg 236, 11. Anne Sofie Knapstad, Eikefjord 235, 12. Jan Eirk Baarøy, Nyborg 235, 13. Eirik Hylland, Aurland 233, 14. Jahn Vegard Frimannslund, Ålfoten 231, 15. Eirik D Kroghrud, Nyborg 230, 16. Trine K Molland, Nyborg 229, 17. Even Lihaug, Nyborg 227, 18. Jetmund Høsteland, Nyborg 221, 19. Håvard S. Espe, Haugen 216, 20. Nina Louise Høsteland, Nyborg 202

Eldre rekrutt: 1. Ole Martin Erdal, Førde 250, 2. Nikolai Hyenes Kvellestad, Hyllestad 250, 3. Lars Haugnes, Florø 250, 4. Kjetil Bøe Bjørgum, Aurland 249, 5. Endre Varlid, Hyllestad 249, 6. Lasse Hylland, Aurland 248, 7. Thomas Lanes Nord, Eidsbygda 247, 8. Jan Ove Wedvik, Eidsbygda 246, 9. Lars Erik Tefre, Førde 246, 10. Erlend Nord, Eidsbygda 245, 11. Joakim Haugland, Haugen 245, 12. Anne Silje Tolleshaug Loven, Aurland 243, 13. Kjetil Koldingsnes, Nesse 243, 14. Jon Magne Eggum, Hyllestad 239, 15. Kennet SÆLE, Gaular 236, 16. Eirik Ludvigsen, Florø 234, 17. Maria Sæbø Nes, Leikanger 233, 18. Rikke Rise Hallset, Ålfoten 222

Junior: 1. Vegard Solhaug, Aurland 249, 2. Elisabeth Skudalsnes, Gaular 248, 3. Lars Holme, Hyen 247, 4. Henriette Eikeset, Førde 246, 5. Marianne Skudalsnes, Gaular 245, 6. Ivar Nord, Eidsbygda 244, 7. Robert Inge Svoren, Bryggja 244, 8. Ole Jonny Gjengedal, Hyen 244, 9. Håkon Høsteland, Nyborg 244, 10. Karoline Gram, Førde 243, 11. Ann-Iren Sæle, Gaular 242, 12. Stian K Molland, Nyborg 238, 13. Tarjei Oppedal, Oppedal/Brekke 237, 14. Linda Marie Grytten, Holsen 195

Klasse V65: 1. Frode Grimelid, Førde 250, 2. Peder Holme, Hyen 249, 3. Ludvig Indrebø, Farnes 248, 4. Anders Holsen, Holsen 247, 5. Magnar Molland, Sogndal 247, 6. Kjell Eide, Hyllestad 246, 7. Reidar Øren, Eikefjord 244, 8. Kjell Ove Haugsbakk, Dale 243, 9. Norvald Husetuft, Holsen 242, 10. Harald Furre, Leikanger 239, 11. Anders Søreide, Bjordal/Søreide 239, 12. Harry Porten, Hyllestad 235, 13. Reidar Sæle, Nesse 234, 14. Oddmund Humlestøl, Eikefjord 234, 15. Oddvar Refsnes, Dale 234, 16. Edvard Fosse, Gula 229

Klasse V73: 1. Gunnar Strømsnes, Florø 247, 2. Tor Zachariassen, Ålfoten 244, 3. Ola Aase, Nordbygda 241, 4. Audun Skorpa, Florø 240, 5. Gerd Elvagjeng, Sogndal 240, 6. Ståle Loftheim, Holsen 236, 7. Olav Sigdestad, Ålfoten 234, 8. Frits Norevik, Vadheim 226

Artikkeltags