Her er resultatlista frå Helse Førde stafetten

Artikkelen er over 2 år gammel

FØRDE: Sjå resultatliste frå barneløpet, stafett ungdom, stafett singel og stafetten.

DEL

Her kan du sjå alle resultata frå Helse Førde-stafetten og video frå startane av løpa.

Helse Førde-stafetten 2017: Barneløp lang

Namn - Tid

Eivind Andersen - 05:48

Bertine Hauge Angedal -  05:50 

Truls Hauge Angedal - 06:31

Markus Berntsen - 06:36

Mats Berntsen - 06:30

Even Bjørkhaug - 06:22

Jenny Bjørkhaug - 06:12 

Guri Line Brekke - 05:16

Alver Brennersted - 05:37

Joan Engen - 07:30

Lina Myren Fjørstad - 07:48

Elivie Førde - 08:58

Erian Førde - 08:32 

Elias Grimeland - 05:01

Jakob Grimeland - 06:24

Oskar Grimeland - 06:01

Majlis Grov - 07:40

Erik Grønli - 17:42

Håkon Grønli  - 17:46

Steffen Helle - 05:20

Kamille Andersen Hågvar - 06:50

Ulrik Huseth Klakegg - 05:26

Zakarias Huseth Klakegg - 06:33

Sindre Klakegg Dvergsdal - 06:02

Sindre Kleppenes - 07:05

Håvard Lorgen - 05:44

Vegard Lorgen - 05:10

Bertine Marskar-Strønen - 08:19

Gerorg Marskar-Strønen - 05:45

Hanna Mielnik - 07:09

Andreas Otternes Lundekvam - 05:42

Rebekka Otternes Lundekvam - 06:25

Johanne Olset Reidarsson - 07:37

Gaute Sunde Sandal - 05:40

Henrik Sunde Sandal - 06:11

Kaja Johannessen Skrede - 06:27

Matias Sæterdal Steen - 06:15

Sivert Sæterdal Steen - 06:33

André Strand - 06:43

Rebecca Sylte - 17:48

Henrik Stubhaug Sæbbø - 06:37

Ida Sætre Øvrebø - 06:26

Elias Espedal Søvig - 10:24

Emine tefre - 07:39

Niklas Bosdal Thorsen - 05:21

Iselin Laukeland Vallestad - 08:12

Malin Øren Otternes - 06:38

Noah Øren Otternes - 05:30

Håvard Aaseth Horstad - 05:19

Helse Førde-stafetten 2017: stafett ungdom

Plass - Namn - Klubb - Tid.

1 - Fotballbeina - Førde il fotball G15 - 34:44

2 - Storehesten - Gaular IL - 36:57

3 - Ultrarekruttane 2005 - Langrennsgjengen - 40:13

4 - Førde IL langrenn junior-  Førde IL - langrenn - 44:11

5 - Girlpower - (monica otternes) - 46:00

6 - Girl Power - (A-Skrede) - Førde Il fotball J14 - 46:11

7 - Supergirls04 - Førde IL fotball J13 -  47:18

Helse Førde-stafetten 2017: stafett singel

Plass - Namn - Klubb - Tid.

1 - André Haugsbø - Reknskap Fjordane AS - 35:41

2 - Torstein Bu - NOTEAM - 36:50

3 - Per Eivind Gurvin -  NOTEAM - 39:11

4 - Anders Bjørkhaug - Helse Førde,Barneavd - 40:19

5 - Kai Kilnes - Flatene Skule - 41:05

6 - Alexander Rygg - Gjensidige Bank-  41:50

7 - Bodil Ryste - Stamina - 42:15

8 - Atle Skrede - S&Fj Fylkeskommune - 42:58

9 - Kristian Aardal - NOTEAM - 43:55

10 - Magne Henning Helgås - Sparebanken Sogn og Fjordane - 44:28

11 - Raymond Kvammen - Helse Førde - Psyk 44:57

12 - Thomas Østerbø - NOTEAM - 46:35 

13 - Atle Gunnar Korsvoll - NOTEAM - 47:40

14 - Tor Christian Fink - Helse Førde - Psyk 48:15

15 - Steffen Herstad - NOTEAM - 49:37

16 - Magnus Jarl Midtvoll - Helse Førde Med B - 50:20

17 - Magne K Berge - NAV-Førde - 52:19

Helse Førde-stafetten 2017: Stafetten

Plass - Namn -  Klubb - Tid 

1 - Spenst - Spenst Førde - 32:30

2 - Førde Langrenn - Førde IL langrenn - 36:06

3 - Byggteam - Byggteam AS - 37:08

4 - Aasen’s - Helse Førde - 37:24

5 - Team Hegrenes - Team Hegrenes - 37:25

6 - Helse Førde  Anestesi - NOTEAM - 38:49

7 - Pwc 1 - PwC - 39:50

8 - CrossFit Førde - Spenst Førde - 40:26

9 - Førde Friidrett - Førde IL friidrett - 40:29

10 - Bu og avlastningstenesta - Bu og avlastningstenesta - 41:27

11 - Team Bøbakkane - Bøbakkane Sameige - 42:00

12 -HVL - HVL - 42:21

13 - Dandli (kirurgisk) - Helse Førde 42:41

14 - Auge Pol - Auge poliklinikk 43:00

15 - Røntgen Innskutt - Helse Førde - 43:15

16 - Enivest - Enivest AS - 43:30

17 - Gjensidige - Gjensidige Bank - 43:56

18 - Hornesbanden - NOTEAM - 44:50

19 - Lotteri- og Stiftelsestilsynet I -  Lotteri- og stiftelsestilsynet - 44:55

20 - Gjesidige Bank 2 - Gjensidige Bank - 45:15

21 - Lotteri- og stiftelsestilsynet L -  Lotteri- og stiftelsestilsynet - 45:33

22 - Vassenden skule - Vassenden skule -  45:35

23 - Samhandlingslaget - Helse Førde - 45:42

24 - Mo og Øyrane vg. skule - Mo og Øyrane vg. skule - 45:53

25 - Intensiv avdeling. - Helse Førde - 46:09

26 - Uten namn - Helse Førde - 46:24

27 - Team Multi Maritime - Multi Maritime AS -  47:21

28 - Fjordane tingrett - Fjordane tingrett - 47:25

29 - NPS - Nordfjord psykiatrisenter - 47:29

30 - Vie Barnehage - Vie Barnehage - 47:32

31 - Puls Førde - Puls Førde - 48:23

32 - Kirurgisk poliklinikk - FSS Helse Førde - 48:23 15:53

33 - Tusenfryd Barnehage - Tusenfryd barnehage - 48:27

34 - Umoden for alderen - Barneavdelingen - 48:27 15:57

35 - Toppers - Helse Førde - 48:47

36 - Lett folka - Helse Førde - 49:01

37  - (nevro/revma) - Helse Førde - 49:07

38 - NAV Førde - NAV Førde - 49:27

39 - Auge pol 2 - Auge poliklinikk - 49:42

40 - Førde Fotball - Førde IL fotball - 49:57

41 - Full peis frå NVE - NVE - 49:57 17:27

42 - Helse Førde Bedriftshelseteneste - Helse Førde Bedriftshelseteneste - 50:24 

43 - Nils Angels - Helse Førde - 50:34

44 - Kreftene - Helse Førde 51:37

45 - Firda Media - Firda Media - 51:44

46 - Førde ressurssenter - Førde ressurssenter - 51:48

47 - Litt kontroll - Helse Førde - 52:30

48 - Uten namn -  Helse Førde - 52:33

49 - Indre Sunnfjord Senterparti Senterpartiet 53:15

50 - Hudormane - Hud poliklinikk - 53:30

51 - DPS døgn-Romlingane - Helse Førde - 53:45

52 - Bu og avlastning - Førde kommune - 53:56

53 - Pasientreiser - Pasientreiser Helse Førde - 54:08

54 - (sendt til hafstad) - Helse Førde - 54:37

55 - Helse Førde (Kristina Skogly) - Helse Førde - 55:43

56 - Førde Barneskule - NOTEAM - 55:58

57 - Findriv - findriv - 56:39

58 - MikroLabPatruljen - Helse Førde - 57:40

DNS - HR - avdelinga - Helse Førde - 00:00

DNS - Lorentz Jarstad - Helse Førde 00:00

DNS - Pwc2 - PwC 00:00

Fullførte: 58 Påmeldte: 61 Startende: 61

Helse Førde-stafetten 2017: Born 2km utan tid

Olai Solheim Korsvoll

Odin Eide

Kasper Eide

Jørgen Sollid

Håvard Sollid

Viljar Vegsund

Stine Fristad Fossedal

Hanne Kirkebø Myklebust

David Engesæter

Niklas Bostal Thorsen

Othilie Bostal Thorsen

Kasper Holme

Nicolai Østerbø Gulliksen

Aurora Degnepoll

Odd Ivar Sunde

Niklas Sunde

Vilde Wie

Samir Karinui

Linnea Kjempenes

Oline Seljesæter

Synne Hafstad Mannebrekke

Oliver Sørbø

Oskar Sørbø

Brage Sørbø

Sondre Solvik Lien

Lina Espe

Jacob Husa

David Husa

Hans Kristian Nondal

Kristoffer Nyhammer Myrhol

Theodor Fink

Oscar Fink

Teodor Aamodt

Tobias Østerbø

Eirik Østerbø

Mathias Kleiva Tordal

Karoline Kvammen

Hanna Kvammen

Vårinn Klakegg

Amund Grimelid

Sol Klagegg

Jenny Oline Spjutøy

Martin Olai Spjutøy

Marit Dyrli

Nathalie Bruflot Eide

Karloline Kjenes

Sivert Kjenes

Lea Finjord

Ola Aasland

Viljar Hageland

Luka Førde Ramsdal

Aksel Ålhus Viken

Eilev Brennersted

Helse Førde-stafetten 2017: born kort løype, utan tid

AkselAalhus Viken
FridaBirkeland
MalinBirkeland
SebastianFimland
MariaFjørstad
Olve InderøyGulhaugen
Tian InderøyGulhaugen
EmilieHelgås
Sigve AndersenHågvar
KlaraLaukeland
Arild FossumLillesvangstu
Thorbjørn FossumLillesvangstu
MartinLorgen
Marie SchiefloeMyklebust
OliviaPilskog
Lisa OlsetReidarsson
HanneStrand
TomineSylte
DavidØren Otternes
Una                       Brenersted
JasminFørde
Sara SofieFørde
Kristine MarieSolheim Korsvoll
SunnivaFolkestad
SverreFolkestad
SigridEide
StyrkVegseund
Maria SofieHelleset
AugustDegnepoll
ThomasSunde
OlavSeljesæter
JennySørgulen
Mathias SandeKarlsen
Sigrid SandeKarlsen
AndreasHauge
Nora SolvikLien
BalderSørbø
LiamLøkkebø
LukaLøkkebø
LinaSunde
EmilFossen
MaiaFossen
SelmaNystøl
EmilNystøl
IngeborgAasland
IdaØsterbø
ThomasSoleide
JosteinKvammen
SunnivaGrimelid
Emma ThuneMyklebust
Ane ThuneMyklebust
DariaMenzane
DominkCioban
Leah BKvammen
Mathilde BKvammen
Anna SEide
Tuva BjørsethHirth
Theodor  BjørsethHirth
Tiril BolsethLillestøl
Brage BolsethLillestøl
EllaKjerland
IdaFrøysland
AstridFrøysland
Sara AaseSolnerdal
Selma SmørdalSørland
Mathea SmørdalSørland
AnnaSeljesæter
Mats BolsethÅmot
Ida BolsethÅmot
Elilna ØsterbøFyllingnes
OliverHelgheim
Tiril BolsethKlakegg
Mats BolsethKvellestad
HalvorByrli
AnnaSavchenko
GeorgSavchenko
Astid OspehaugKjenes
OlaiMyklebust

Helse Førde-stafetten 2017: stafetten som turmarsj

Marianne SundeSandal
VivianStubhaug
StigTorset
AudHolen
Tone BjerkeHov
MonikaKleppe
KariannAasland
Linda SvarstadBerg
IreneLingjerde
Kari SoleideInstebø 
Kjellaug EspelandHagen
IngunnØvrebotten
SvanhildeSunde
GjertGrødal
MarianneHaugen
AslaugHjelmeland
Hans JohanBreidablik
AlenaBreidablikk
  
Mange fleire gjekk utan å registrere seg. 

Artikkeltags